Pirmā ikgadējā

Rīgas balle 2016

Rīgas balle 2016

Pirmā ikgadējā Rīgas balle notika 2016. gada 17. septembrī Melngalvju namā.

Kāpēc tā ir īpaša?

Rīgas balle ir neaizmirstams kultūras pasākums. Rīgas balle 2016 bija pirmā, ikgadējā balle. Latviešu dziedātāja Natālija Tumševica un balles deju dejotājs Vjačeslavs Višņakovs ir apvienojušies tandēmā, lai izveidotu šo grandiozo pasākumu Vīnes balles vislabākajās tradīcijās.

Vīnes balles ir viens no visspilgtākajiem un krāsainākajiem atgādinājumiem par to visnotaļ tālo laikmetu ar vienreizējiem, brīnišķīgiem komponistiem, kā arī elites neatkārtojamām sanākšanām un dāmu greznajiem tērpiem. Ir pagājuši vairāk kā 120 gadu, bet Vīnes balles joprojām ieņem visnotaļ nozīmīgu vietu Eiropas kultūras dzīvē.

Rīgas balle 2016 noritēja vienā no vispopulārākajām un skaistākajām Baltijas ēkām, pašā Latvijas Republikas sirdī – Rīgā. Melngalvju nama bagātīgais interjers palīdzēja radīt 20. gadsimta balles neaizmirstamo atmosfēru.

Labdarība

Balles oficiālajā daļā noritēja loterija, kuras laikā gūtos ienākumus novirzīja labdarības akcijām: atbalsts Latvijas jauniem mūzikiem un atbalsts balles deju apmācībai bērnu namos.

Uzziniet vairāk par Rīgas balli!

Apmeklējiet Rīgas balles mājaslapu un lasiet vairāk par pasākumu.