Rīgas balles akadēmija 2016

Rīgas balles akadēmija 2016

Pirms pirmās Rīgas balles, kas notika 2016. gada 17. septembrī, Melngalvju namā, projekta organizatori aicināja balles viesus un visus interesentus apmeklēt informatīvi apmācošu pasākumu, lai sagatavotos pirmajam šāda veida kultūras pasākumam Rīgā.

Semināri, lekcijas un meistarklases, ko vadīja dažādu jomu eksperti, norisinājās 7. septembrī no 17:30 līdz 20:30 Pullman Riga Old Town Hotel, Jēkaba kazarmas 24.

Kāpēc?

Rīgas balles akadēmija ir dibināta, lai pozicionētu izsmalcinātas uzvedības kultūru, manieres un etiķeti sabiedrībā, kā arī popularizētu baļļu tradīcijas Latvijā.

Mēs ceram, ka organizētie pasākumi, kas sevī apvienos saviesīgas sanāksmes kopā ar lekcijām, semināriem un meistarklasēm par dažādām kultūras tēmām un baļļu tradīcijām, apvienos visus domubiedrus.

Un ne tikai!

Rīgas akadēmijas pasākumu viesiem būs iespēja iepazīties ar biznesa aprindu cilvēkiem, mecenātiem, politiķiem, mākslas un kultūras pārstāvjiem no visas pasaules, kā arī apmeklēt dažādus kultūras pasākumus gan Latvijā, gan ārzemēs.

Austrijas slavenākās deju skolas vadītājs un deviņu grāmatu autors par Eiropas etiķeti, profesors Tomass Šēfers Elmajers teica: “Balles manieru ievērošana ir ne mazāk svarīgāka par Vīnes valša soļiem, tā kā partneris aicina dejot, kā partnere sniedz viņam roku un kungs noskūpsta to – tā ir daļa no kultūras. Mēs izturamies pret to kā pret dārgumu. Vīnes baļļu tradīcijām pasaulē nav analogu.” Rīgas balles akadēmija ir balstīta uz šo tradīciju ievērošanu, ko ir tik svarīgi saglabāt un attīstīt mūsdienās.

Tieši balle ir kulturālas uzvedības piemērs sabiedrībā, bet balles dejas ir minētas katrā grāmatā par etiķeti un uzvedības kodeksu sabiedrībā. Visas zināšanas un prasmes, kas tiks iegūtas Rīgas balles akadēmijas pasākumos, palīdzēs balles laikā Jums justies pārliecinātākiem un drošākiem. Zināšanas ir spēks!

Esat ieinteresēti?

Uzziniet vairāk!

Apmeklējiet Rīgas balles akadēmijas pasākuma lapu, lasiet informāciju un sekojiet jaunumiem!