Hakatons

UrbanTech Moscow in Riga

Rīgā, viesnīcā ‘Pullman Riga Old Town’ noslēdzies pirmais starptautiskais hakatons ‘Urban.Tech Moscow in Riga’, kas bija arī pirmais pasākums vairāku pasākumu sērijā.  ‘Urban.Tech Moscow’ atlases posmi norisināsies vairākās valstīs, bet Rīgā uzvarētājs jau noskaidrots.

Hakatonam Rīgā kopā tika iesniegti 130 pieteikumi, no kuriem tika izveidotas 16 komandas, un par iekļūšanu finālā cīnījās 83 dalībnieki no deviņām valstīm – Latvijas, Krievijas, Lietuvas, Igaunijas, Armēnijas, Indijas, Ukrainas, Kazahstānas un Izraēlas. Hakatonā piedalījās jaunuzņēmumu vides entuziasti, analītiķi, IT speciālisti, dizaina un mārketinga jomas pārzinātāji, kā arī biznesa vadības speciālisti un uzņēmēji vecumā no 18 līdz 61 gadam.

‘Urban.Tech Moscow in Riga’ tēma – pilsētas tehnoloģijas. Par uzvarētājiem kļuva trīs komandas:

  • Kompleksa risinājuma izstrāde starpproduktu kiberdrošības apdraudējumu atklāšanai – komanda ‘SecChain’
  • Ievainojamību meklēšana finanšu sektorā – komanda ‘SEQ.SCIENCE’
  • Ielu sanitārā nodrošinājuma izdevumu optimizācija – komanda ‘Team 6’

Uzvarētājkomandas balvā saņēma pilnībā apmaksātu braucienu uz Maskavu, kur varēs apmeklēt lielākos uzņēmumus un pašvaldības platformas, iepazīties ar pilsētas sadarbību ar jaunuzņēmumiem , kā arī piedalīties ‘Urban.Tech Moscow’ tūres finālā 2. decembrī.

Rīgas hakatons ir viens no globālo pasākumu sērijas, kas notiek arī Čehijā, Izraēlā, Armēnijā, Baltkrievijā un Kazahstānā. Uzvarētājkomandas no visām sešām valstīm sacentīsies ‘Urban.Tech Moscow’  finālā par balvu fondu 140 000 eiro apmērā un iespēju realizēt savu projektu globālajā tirgū.

Apskatiet pilnu pasākuma galeriju!